Phonebox, czyli zaparkuj smartphone

Rolujemy, subskrybujemy, udostępniamy , lajkujemy. 

Robimy zdjęcia, kręcimy filmiki. Telefon stał się nam tak samo niezbędny do życia jak woda czy tlen.

Możesz zapomnieć kluczyków od samochodu, portfela nawet torebki, ale smartphone nigdy 😊

Nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież korzysta z dobrodziejstw wynikających z posiadania komórki. Oczywiście poza korzystaniem z podstawowych funkcji telefonu największym priorytetem jest możliwość dostępu do Internetu.

Wiele aplikacji i funkcji wzbogaca zajęcia edukacyjne w szkole. Uczniowie przynoszą komórki i za zgodą nauczycieli korzystają z nich podczas lekcji, czy wymiany spostrzeżeń podczas przerw.

Czy w wyżej wymienionych aspektach jest jakaś granica?

Phonebox czy „zaparkuj smartphone”  inicjatywa, która ma na celu poprawić relacje społeczne, być off-line. Wszystko zapoczątkowało się w Szwecji, kiedy  Instytutu Badania Handlu zauważył z zebranych wyników badań, iż trzymanie telefonu w dłoniach odwraca uwagę od rozmówcy. Co za tym idzie, nie tworzą się odpowiednie relacje interpersonalne.

Warto w tym miejscu wspomnieć o całym hejcie, który już na dobre zadomowił się w czeluściach Internetu.

Skrzynki na telefon – to perfekcyjne rozwiązanie do szkół, restauracji czy domów.

Drewniana skrzynka ze specjalnymi przegródkami, w których bezpiecznie można ulokować smartphone. Wyjątkowa w swojej prostocie. Bez zbędnych gadżetów czy funkcji.

Wasz „pupil” w odpowiednim miejscu odpoczywa a Wy macie czas całkowicie się wyłączyć.

Żeby Was jeszcze bardziej przekonać musicie zobaczyć filmik, gdzie w roli głównej występuje nasza skrzynka w naturalnym środowisku 😊

@giftbajery

Akcja #jestemoffline czyli zaparkuj telefon w bezpiecznym miejscu i ciesz się czasem z przyjaciółmi 😉 #telefon #phonebox #smartphone #szkola #komorka #czas #offline

♬ Telephone – Lady Gaga

Warto zaznaczyć, że przedstawiony gadżet jest produktem całkowicie ekologicznym i przyjaznym dla środowiska. Materiał, który jest wykorzystywany to biodegradowalna sklejka. Nie tylko dbamy o nasze zdrowie psychiczne, ale także wspieramy matkę naturę w jakże nierównej w dzisiejszych czasach walce. Zastanawiacie się jak powstaje tak unikatowy produkt? Od projektu, przez cały proces tworzenia do efektu końcowego. Musicie to koniecznie zobaczyć!

@giftbajery

Phonebox dla szkoły, firmy czy domu 😉 bądź off-line i zaparkuj smartphone w bezpiecznym miejscu👌 #telefon #smartphone #skrzynka #eko #offline #zaparkujsmartphone

♬ Telefony (Live) – Republika

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top