Witam Cię bardzo serdecznie!

Strona powstała z myślą o wszystkich osobach, które szukają dodatkowego zarobku. Dla osób takich jak ja- które mają pracę na etacie, ale chciałyby z niej zrezygnować i zająć się spełnianiem swoich marzeń czy też pasji.

Kocham gotować, nie znoszę sprzątać i wiecznie mam problem z organizacją przestrzeni. Rozpoczynając współpracę z firmą Betterware nie spodziewałam się takich ułatwień i takiej prostoty.

Po doświadczeniu mobbingu w pracy, uszczerbku na zdrowiu- porażenia nerwu twarzowego, miałam serdecznie dość. Mogłam tkwić dalej w jednym miejscu. Mogłam narzekać na pracę, na niskie zarobki, na brak perspektyw i na szefa potwora. Wybrałam przyszłość, możliwości i spełnianie marzeń.

Znalazłam sposób na oszczędności i dodatkowy zarobek. Buduję również pewny, stabilny biznes, który w przyszłości będzie moim źródłem utrzymania.

Uwielbiam podróże, więc od dwóch lat (odkąd rozpoczęłam współpracę z firmą) odwiedzam miejsca, które kiedyś były w sferze nieosiągalnej.
Kosztuję nowych potraw i delektuję się ich smakiem w najurokliwszych miejscach na świecie.

Dzisiaj tworzę zespół, który zachęca mnie do działania.
Tworzę zespół, który skupia się na pozytywnej współpracy, który docenia każdy mały krok, uwzględniając moje własne potrzeby i możliwości.
Tworzę zespół, w którym mogę być sobą, mogę uczciwie i szczerze wyrażać swoje opinie.
Tworzę zespół, który ma wpływ na decyzje podejmowane przez Zarząd.
Tworzę zespół, który uwielbia spotkania z ludźmi, podróże, dobre jedzenie.
Tworzę zespół, w którym mogę być sobą. Zawsze.
Możesz wszystko! Tylko w to uwierz!

Wykorzystuj możliwości maksymalnie!